Poznaj mnie

Aleksander Jasiulewicz – na co dzień prowadzę swoją działalność związaną z marketingiem, fotografią, videomarketingiem. Sportem zajmuję się od wielu lat, zaczynając od sztuk walki, kalisteniki, street workoutu, trójboju, kettlebell, kończąc na dwójce akrobatycznej oraz acroyodze . Ruch jest dla mnie fundamentem zdrowia. W treningach z podopiecznymi przede wszystkim kieruje się ich funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem. Cały czas aktywnie się rozwijam poprzez udział w różnych szkoleniach z zakresu dietetyki, fizjoterapii, diagnostyki, profilaktyki, prewencji, różnych rodzajów treningu oraz masażu.

Jagoda PawłowiczUkończyłam studia dietetyczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie i zdobyłam niezwykłe doświadczenie podczas praktyk studenckich w różnych placówkach medycznych, w tym w szpitalach i na uczelni. Przez pewien czas pracowałam jako dietetyk operacyjny zarówno w gabinecie dietetycznym, jak i w szpitalu. To naprawdę otworzyło drzwi dla mnie w kierunku rozwijania mojej kariery zawodowej. 🚀 Uwielbiam łączyć aktywność fizyczną z zdrowym odżywianiem. 🏋️‍♀️🍏 Moje pasje to głównie Pole dance i rozciąganie, ale z chęcią eksploruję różne formy aktywności, takie jak spacery czy jazda rowerem. Bo przecież, jak mówią, zdrowe ciało to zdrowy duch! 💪🌟

Hej! Jesteśmy FitPoprawni i...

chcielibyśmy Cię przywitać na naszej stronie, gdzie pokierujemy Cię jak w zdrowy i bezpieczny sposób doprowadzić swoje ciało do wymarzonej formy. Formy na lata, a nie na lato.

Certyfikaty

Aktualna wiedza jest niezbędna do bezpiecznego i skutecznego osiągania celów, dlatego cały czas się rozwijamy w tym kierunku. Poniżej znajdziesz nasze dyplomy z różnych kursów, ale oczywiście nie jest to wszystko. Książki, artykuły, dyskusje, filmy, podcasty czy też live’y nie wydają certyfikatów, ale równie skutecznie wpływają na poszerzanie naszej wiedzy oraz świadomości.